01 Mar 2017

Güvenlik Kamera Sistemleri ANKARA

0 Yorum

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİNDE DEVRİM YİNE ALSAN ELEKTRONİK’DEN!!

 SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE; KALİTEYİ EN UCUZA ULAŞTIRMAYI PRENSİP EDİNMİŞ BİR FİRMA OLARAK,ÜRETİCİDEN DİREK SATIŞLA ÜRÜNLERİMİZİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAKTAYIZ.

ŞU ANDA GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ KAMERALARIMIZ ;ULTRA PROFESYONEL VE ULTRA GÜVENLİK TEKNOLOJİSİYLE ÜRETİLMİŞ OLUP, GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ TÜM DETAYLARI SİZE GÖSTERECEĞİNİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA SÖYLEYEBİLİRİZ.ÖRNEK VERMEK GEREKİRSE GECE VE GÜNDÜZ NET BİR ŞEKİLDE %100 GÖRÜNTÜ AYIRT ETME ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.SEYİR HALİNDEKİ ARAÇ PLAKALARINI OKUYABİLİR,KASA ALIŞVERİŞLERİNDE ALINAN,VERİLEN PARAYI SEÇEBİLİR.ORTALAMA 30 METRE MESAFEDEN NET BİR ŞEKİLDE İNSAN YÜZÜNÜ AYIRT EDEBİLİRSİNİZ.

AHD KAMERALARIMIZIN TÜMÜ ŞU ANDA ÜLKEMİZDE HASTAHANELERDE,OKULLARDA,MOBESE SİSTEMLERİNDE,DÖVİZCİLERDE,BANKALARDA VB. TÜM KURUM VE KURULUŞLARDA KULLANILAN SİSTEMLERDEN KESİNLİKLE FARKSIZDIR.

KAMERALARIMIZ  ,1.3  MEGAPİKSEL VE GECE GÖRÜŞLÜDÜR.GÜNDÜZ İZLENEN GÖRÜNTÜYÜ AYNI SEKİLDE GECEDE ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

ÜRÜNLERİMİZ %100 KORE MALIDIR VE CE,TSE,ISO 9001 SERTİFİKASINA SAHİPTİR.

PARANIZI ÇÖPE ATMAYIN BİR TELEFON KADAR YAKINIZ BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN.

GECE PLAKALARI NET BİR ŞEKİLDE OKUMA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.

FULL HD NEDİR?

Full HD, bir  ifadesidir. Açılımı Full High Definition olarak tanımlanır. Türkçe’de “yüksek çözünürlüklü yayın” anlamına karşılık gelir. HD yayın 720p ya da 1080p olabilmektedir. Full HD 1080p olan yayını ifade etmektedir. 720p ye göre çok daha kalitelidir.

720p = 1024×768  demektir. 1080p ise 1920×1080 piksel’e eşittir.

SİZİ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİLERİMİZİ MEMNUN ETMEK BİZİM İŞİMİZ.

ÜRÜNÜ KARGOYLA ALMAK İSTERSENİZ TELEFONLA İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.MAĞAZAMIZDA SİZLERİ AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYARIZ. ALSAN ELEKTRONİK

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir